DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM ZA ZAUFANIE, KTÓRYM DARZYCIE NAS OD LAT I TYSIĄCU WSPÓLNIE PRZEBYTYM KILOMETROM. FIRMA PLATERS

TROCHĘ HISTORII

Jesteśmy firmą transportową, specjalizującą się w przewozie osób. Działalność nasza firma rozpoczęła w 1996 roku i ciągle się rozwija. Przez piętnaście lat pracowaliśmy nad wysokim standardem świadczonych usług. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie przyniosły stałe kontrakty z wieloma firmami. Mimo to ciągle pracujemy nad tym, aby okazane nam raz zaufanie owocowało wieloletnią współpracą z naszymi kontrahentami.

LICENCJE / DO CZEGO SĄ POTRZEBNE?

Posiadamy wszelkie licencje i uprawnienia do przewozu osób na rynku krajowym i międzynarodowym oraz certyfikat kompetencji zawodowych.
Nie każdy wie że licencje w firmie przewozowej są nie tylko papierkiem, lecz ważnym dokumentem państwowym który oprócz pozwolenia na przewóz osób potwierdza miedzy inymi że przewoźnik spełnia wszystkie warunki wynikające z ustawy o transporcie drogowym.

NASZ ZESPÓŁ / KIEROWCY

Jesteśmy przekonani, że jakość naszych usług, zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników, jak również oferta dostosowywana do każdego klienta indywidualnie czynią nas partnerem godnym państwa zainteresowania, zaufania i współpracy.

The bus
The bus